Aktuálně

Mapa Baškohrátky 2017

Připravili jsme pro Vás mapu areálu Baškohrátky 2017. Přehrada Baška a místní areál kempu bude v sobotu 12. srpna 2017 v obležení.

Pokud by jste nechtěli využít úschovnu kol, pro příjezd na Baškohrátky na kole, můžete pro své motorové vozidla využít 5 záchytných parkovišť, kde Vás navedou pořadatelé a směrovky.

Úspěch kapela

Provedli jsme malou změnu v programu, kdy jsme kapelu The TAP TAP posunuli do hlavního času v 19.30 a už v 16.00 hodin Vám zahraje známá kapela ÚSPĚCH.

Obří skluzavka

Další atrakcí, kterou jsme si pro Vás připravili, je obří skluzavka. Cca 70m dlouhý skluz rovnou do přehrady. Takže doporučujeme plavky a nafukovací kruh na Baškohrátky sebou.

RC modely aut

Řídit dálkově řízený model terenního auta si přeje nejen každé dítě, ale snad každý dospělý chlap :-) Tak co si přijít zazávodit na Baškohrátky! Dokonce si budete moci vyrobit vlastní karosérii auta.

Adolf Dudek

Již tradičně zahájíme Baškohrátky programem pro děti. V 10:15 vystoupí ilustrátor Adolf Dudek se zábavnou, interaktivní show, při které se pobaví i dospělí.

Taxi vrtulníkem

Podívejte se na krásu Beskyd a okolí vašeho bydliště z ptačí perspektivy. Objevíte něco nového a zjistíte, že ze vzduchu vypadá vše jinak a lépe.

AdVisio.cz - Internetový marketing s vizí

Na vlajkové lodi Baškohrátek 2016 se plaví také námořníci z AdVisio, kteří vaší on-line reklamě dají ten správný směr. Napněte plachty a buďte na internetu vidět stejně jako my.