Aktuálně

Radio Čas - promotým

Mediální partner Radio Čas, Vám se svým promotýmem přivezou na Baškohrátky různé hry pro děti i dospělé. Už jste hráli někdy živé člověče nezlob se? Nevíte co je diskgolf? Čeká vás ještě třeba potiskárna triček, malování na obličej ... Tak dorazte v sobotu na Baškohrátky.

AdVisio.cz - Internetový marketing s vizí

Na vlajkové lodi Baškohrátek 2016 se plaví také námořníci z AdVisio, kteří vaší on-line reklamě dají ten správný směr. Napněte plachty a buďte na internetu vidět stejně jako my.

Science show

Na Baškohrátkách se děti už v sobotu ráno po 10 hod, můžou těšit na Science show, kde je čeká výběr toho nejlepšího – oheň, chlad, zapalování rukou, pokusy s dusíkem a suchým ledem.

Soutěž o vstupenky

Vyhlašujeme soutěž na měsíc květen o 3 vstupenky na páteční dvojkoncert Jelen & Slzna a 5 vstupenek na sobotní Baškohrátky! 31. května vylosujeme výherce, kteří dají like FB stránce Bašťanský spolek a zároveň do komentáře napíší slogan nebo stručně vystihnou, co pro něj představují Baškohrátky. Vaše nejlepší příspěvky Vás budou provázet během celé akce.

Pokud by jste nechtěli využít úschovnu kol, pro příjezd na Baškohrátky na kole, můžete pro své motorové vozidla využít 5 záchytných parkovišť, kde Vás navedou pořadatelé a směrovky.